Opinie naszych klientów

Zapraszam do zapoznania się z opiniami części klientów. Zapraszam także na mój profil na LinkedIn, gdzie również możecie Państwo zapoznać się z moja działalnością i referencjami. 


Aleksander Ćwiszewski Pełnomocnik Zarządu Bussines Development Manager firma Unimetal Sp. z o.o. Złotów.

„Mam przyjemność polecić Małgorzatę Biardę jako profesjonalnego i zaangażowanego konsultanta – szkoleniowca, mającego bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy i potrafiącego skutecznie przekazać im swoją wiedzę i umiejętności. Jej pomoc była kluczowa w przygotowaniu firmy do certyfikacji i zapewniła nam udaną certyfikację”

Artur Michalec Quality Manager WnD Sp. z o.o. Rąbień

„Pani Małgorzata Biarda wykazała się ogromną otwartością i elastycznością w podejściu do realizacji projektu. Fachowe doradztwo, wiedza oraz doświadczenie pomogły nam w płynnym wdrożeniu normy ISO 9001:2015 oraz daje pomyślne prognozy do dalszej współpracy w zakresie wdrażania kolejnych norm”

Anna Paciorkowska TQM Manager Addit sp. z o.o. Węgrów

„W trakcie realizacji projektu wdrożenia w firmie Addit Sp. z o.o. SZ BHP wg normy ISO 45001:2018 wraz z integracją tego systemu z SZJ wg. ISO 9001:2015 i SZS wg ISO 14001:2015. W trakcie realizacji projektu Pani Małgorzata Biarda dała się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, z dużą wiedzą dotyczącą systemów zarządzania. Szczególnie cenne dla naszej organizacji oraz dla osób odpowiedzialnych za systemy zarządzania okazały się liczne konsultacje i warsztaty, w trakcie których Pani Małgorzata chętnie dzieliła się wiedzą, doświadczeniem, wspierała projektowanie rozwiązań mających na celu doskonalenie naszego Zintegrowanego Systemu Zarządzania”.

Marcin Szopa Comercial Branch Manager BSI Poland Sp. z o.o.

„Pani Małgorzata reprezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu oraz wiedzę merytoryczną, którą w bardzo przystępny sposób potrafi przekazać. Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązania kontaktu z grupą, tworzą klimat nie tylko sprzyjający zdobywaniu wiedzy, ale także budują przyjazną atmosferę i sprawiają, że szkolenia stają się inspiracją dla uczestników”.

Pełnomocnik Zarządu ds. ZSZ Zbigniew Napieralski OPTOMER Sp. z o.o.

„W imieniu Zarządu Firmy OPTOMER Meller Rzetelski sp. j. składam podziękowanie Pani Małgorzacie Biarda za skuteczną pomoc we wdrożeniu Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001:201 Współpraca z Panią Małgorzatą Biardą, oparta była na rzetelnej i profesjonalnej współpracy. Pani Małgorzata Biarda wspierała nas swoją wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami.